Українські туроператори бачать перспективу у розвитку двостороннього турпротоку між Україною та Молдовою

14 туроператорів з України ознайомилися з кращими туристичними продуктами Молдови, які були презентовані в Києві минулого місяця.

Представниця Турфірми Колос, що є дійсним членом Асоціації Індустрії Гостинності України, учасниця інфотуру Сіньова Світлана поділилася своїми враженнями:

«Інфо-тур був насиченим та пізнавальним. Кожна виноробня справила незабутні враження: Шато Purcari запам’яталася не тільки чудовим вином, а й чудовою кухнею, Шато Vartely – це неординарність і душевність, Підвали і дегустаційні зали Cricova- це масштабність, Замок MIMI- це велич і аристократизм. Найбільше адреналіну отримала від каякінгу по Дністру в сонячний осінній день. Безумовно існує перспектива у розвитку турпотоку між Молдовою та Україною. Ми зустріли багато людей, які зацікавлені розвивати подальшу співпрацю. Українцям також є що показати нашим сусідам».

«Є велика перспектива розвитку двостороннього турпотоку між Україною та Молдовою. На це впливають багато факторів, таких як близькість розташування, схожість традицій та культури, але водночас у кожного є своя унікальність. Завдяки авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), яка поставила туди регулярні авіарейси 4 рази на тиждень, ми можемо за 1 годину дістатися з Києва до Кишинева. Можна поїхати в Молдову на 3 повноцінних днів, виїхавши, наприклад, в четвер увечері і повернувшись в понеділок вранці. Також у Молдові дуже гостинні люди, які з любов’ю розвивають свою туристичну справу та з радістю чекають на українських туристів.

Україні натомість теж є що запропонувати молдавським туристам. У нас є море, гори, архітектура, історія, подієвий та культурний туризм. Оскільки українці не дуже багато знають про Молдову, потрібно грамотно презентувати молдавський туристичний продукт на українському ринку, аналогічно в Молдові — український туристичний продукт. Також можливе успішне просування спільного турпродукту на ринках країн Азії — підкреслила керівниця туристичного агенства «Океан мандрів» мережі Tours & Tickets Оксана Митіна.

Фотозвіт туру: https://photos.google.com/share/AF1QipNKQZqE7i8zYByZ0GKyIGjWkbWSoVSa5JsMgmqlCtZa226_Hs7jsxNJu1zrO_UjWg?pli=1&key=Z2p5eWlub2pRRlRDU3R5Q0hrSkhzLUVwck9rR1V3

Відео з туру: