АІГУ готує форум туроператорів "Україна – Китай"

АІГУ готує форум туроператорів "Україна – Китай"

Асоціація індустрії гостинності України розпочинає серію заходів, присвячених розвитку партнерських відносин України та Китаю.

Ще 2013 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством України з туризму та курортів і Національною туристичною адміністрацією Китайської Народної Республіки про сприяння груповим поїздкам китайських туристів в Україну. На кілька років роботу з реалізації Меморандуму призупинили, але в грудні минулого року спільно з нашими партнерами – «Українським домом» у Пекіні, громадською організацією «Silk Link» і головним перевізником, авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України», – її було поновлено.

В Асоціації індустрії гостинності створено робочу групу, до складу якої увійшли туроператори – члени Асоціації, які зацікавлені приймати туристичні групи з Китаю. Ми підготували низку заходів у рамках розвитку партнерських відносин з туристичними операторами Китаю. Вже 14 березня у бізнес-просторі АІГУ (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 36А, офіс 9) відбудеться форум «Україна – Китай», у якому візьмуть участь туроператори України зі складу робочої групи і охочі долучитися до роботи.

У програмі форуму:

— ознайомлення з досвідом прийому туристичних груп із Китаю сусідніми країнами – Грузією, Білоруссю, Польщею, Чехією, Латвією;

— скайп-конференція з «Українським домом» у Пекіні за участю китайських туроператорів;

— обговорення варіантів створення туристичного продукту для гостей із Китаю;

— підписання меморандуму про співпрацю.

Детальну програму форуму та інші документи буде надано учасникам після реєстрації.

Жоден туроператор не зможе самотужки зрозуміти туристичний ринок Китаю: це можна зробити тільки спільно!

Щоб взяти участь у заходах, слід обов’язково зареєструватися за телефоном +38 (067) 329-08- 13.

Приєднуйтесь до Асоціації індустрії гостинності України та беріть участь у роботі з налагодження туристичного потоку з Китаю (умови вступу до Асоціації можна дізнатися на сайті aigu.org.ua).

Розвиваймо туризм в Україні разом!