АІГУ готує подорож Україною для туроператорів з Китаю

АІГУ готує подорож Україною для туроператорів з Китаю

З 12 по 19 червня група китайських туроператорів приїде до України з ознайомчим туром.

Про це розповів голова Асоціації гостинності України і співголова делегації турбізнесу в Китаї Олександр Лієв під час зустрічі з Національною туристичною адміністрацією КНР у Пекіні.

Під час фам-тріпу китайські туроператори побачать шість міст України: Одесу, Львів, Рівне, Клевань, Житомир та Київ. Протягом туру делегація відвідає місця, які було визначено як найцікавіші для китайського туриста в ході форуму туроператорів «Україна – Китай», який відбувся 14 квітня в туристичному бізнес-просторі Асоціації Гостинності.

Голова АІГУ запросив взяти участь в ознайомчому турі в Україні представника Китайської Національної туристичної адміністрації Фен Літао, при цьому всі витрати, пов’язані з його участю, Асоціація візьме на себе.

Відзначимо також, що на зустрічі з паном Фен Літао обговорювалася можливість провести в вересні-жовтні 2017 року інфотур до України для журналістів і туроператорів Китаю. Пан Фен Літао запевнив, що всіляко сприятиме організації запланованих заходів. Була досягнута домовленість щодо оновлення переліку українських туроператорів, рекомендованих до співпраці з Китаєм. На сьогодні в цьому списку вже є 50 українських компаній; його буде оновлено та розміщено на сайті Національної туристичної адміністрації найближчим часом.

До того ж пан Фен Літао підтримав ідею Асоціації зі створення комбінованих туристичних продуктів для Китаю, наприклад, Україна – Чехія, Україна – Латвія, Україна – Грузія.

“Це точно правильне рішення, і це матиме попит. Мешканцям Китаю подобається відпочивати активно і відвідувати кілька країн протягом однієї подорожі”, – наголосив він.

Він також зазначив, що з 2001 року Китай налаштований на розвиток туризму в Україні. Але тільки в 2013 році було підписано меморандум між Держагентством України з туризму та Національною туристичною адміністрацією КНР про сприяння груповим турпоїздкам до України. Було втрачено майже 12 років, протягом яких Україна не підписувала меморандум у зв’язку з побоюваннями щодо незаконної міграції китайців до країни. І це при тому, що 50 країн світу мають з Китаєм безвізовий режим, а середній рівень доходу громадян Китаю вищий за рівень доходу в Україні.

Нагадаємо, що українська делегація туроператорів – членів Асоціації індустрії гостинності України перебуває з візитом у Китайській Народній Республіці. Український туристичний продукт просувають на ринку Китаю представники делегації з України, до складу якої входять туроператори – члени Асоціації індустрії гостинності України, а також заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, голова Комітету Верховної Ради України з питань розвитку туризму, курортів і рекреації Анна Романова та керівник управління туризму Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко. Співголовою делегації став голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.