АІГУ назвали головним двигуном розвитку внутрішнього і в’їзного туризму

Серед кращих туристичних міст країни опинилися Київ, Запоріжжя, Трускавець, Харків, Львів, Кам’янець-Подільський, Дніпро, Луцьк.

Асоціація індустрії гостинності України (АІГУ) отримала офіційну подяку від комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму. Символічний «золотий кубок» і подяку «За вагомий внесок у розвиток внутрішнього і в’їзного туризму України» голові АІГУ Олександру Лієву вручили голова комітету Артур Палатний та голова підкомітету ВРУ з питань туризму, курортів і рекреації Анна Романова.

Артур Палатний також назвав Асоціацію індустрії гостинності головним двигуном розвитку внутрішнього і в’їзного туризму в Україні серед галузевих громадських організації країни, передає кореспондент Zruchno.Travel.

Як повідомляв раніше Zruchno.Travel, комітет Верховної Ради України з питань туризму, молоді та спорту ухвалив рішення відзначити міста України, а також туристичні організації спеціальними відзнаками «За розвиток туристичної індустрії».

«Я 15 років беру участь в роботі по розвитку туристичної галузі України та, на жаль, не пам’ятаю нікого з керівників підкомітету Верховної Ради з туризму – їх роботи було практично не видно. Однак Анна Романова за п’ять років змогла показати, як насправді повинен працювати цей підкомітет, і за ці п’ять років у туристичній галузі відбулися значні зміни, в тому числі, завдяки роботі підкомітету і особисто Анни Романової. Асоціація індустрії гостинності України буде продовжувати роботу з розвитку внутрішнього і в’їзного туризму – у нас великі, далекосяжні плани», – зазначив Олександр Лієв.

На церемонії нагородження були присутні представники практично всіх туристичних міст України, а також громадських організацій і туристичних асоціацій. Серед кращих туристичних міст країни опинилися Київ, Запоріжжя, Трускавець, Харків, Львів, Кам’янець-Подільський, Дніпро. Крім того, нагороди отримали «Чорнобиль-тур», Асоціація медичного туризму і Туристичний інформаційний центр Тернополя.