АІГУ розробила рекомендації для безпечної роботи готелів

Директор Держагентства Мар’яна Олеськів вважає, що роботу засобів розміщення необхідно запустити вже на першому етапі виходу з карантину.

Асоціація індустрії гостинності України у співпраці з Українською Асоціацією медичного туризму розробила пропозиції щодо умов безпечної роботи засобів розміщення під час пандемії коронавируса COVID-19. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook глава АІГУ Олександр Лієв уточнив, що рекомендації розроблені з урахуванням практичного досвіду членів асоціації, які є власниками готелів, пансіонатів, здравниць, туристичних баз та клінічних санаторіїв.

«Також, були враховані вимоги Міністерства охорони здоров’я України, Головного санітарного лікаря України та нормативні акти КМУ щодо протидії поширенню коронавирусной хвороби COVID-19. Крім того, ми намагалися врахувати досвід і кращі практики країн, які вважають туристичну галузь пріоритетом розвитку.

Асоціація звернулася до Державного агентства з розвитку туризму з проханням врахувати розроблені рекомендації в їх роботі.

У свою чергу директор Держагентства Мар’яна Олеськів на своїй сторінці в Facebook підкреслила, що роботу засобів розміщення необхідно запустити вже на першому етапі виходу з карантину.

«Вважаю, що ми повинні запустити роботу готелів, як і літніх майданчиків ресторанів у першу хвилю ослаблення карантину. Готелі повинні працювати з дотриманням протоколу розробленого ВООЗ та ВТО. Зараз докладніше над цим документом Державне агентство розвитку туризму України і Міністерство культури і інформаційної політики України працює спільно з Міністерством охорони здоров’я України. Вважаю, що це базові вимоги, згідно з якими повинні працювати заклади розміщення та можуть почати таку роботу з 12.05.2020. Сьогодні безпека подорожі буде одним з основних чинників, тому міста і профільні асоціації розробляють рекомендації для своїх членів.

Над документами працюють VISIT Ukraine, Асоціація індустрії гостинності, Віталій Федорченко (Спiльнота гостинностi)», – написала Олеськів.