АІГУ спільно з АНТРІМ проведуть вебінар для представників турбізнесу з країн Східної Європи

Цей вебінар є четвертою сесією туристичного журналу - ANTRIM Tourism Intelligence Journal.

Ми, в Асоціації Індустрії Гостинності України дуже віримо, що перемога України вже незабаром і зараз нам потрохи потрібно готуватися до майбутнього, адже наша країна скоро стане однією із найбажаних дестинацій 🇺🇦
Можливо, комусь із Вас невеличким «ковтком свіжого повітря» в ці нелегкі часи, буде онлайн-захід, який відбудеться 4 травня о 10:00 на платформі ZOOM.
Захід присвячений проведенню сесії №4 журналу ANTRIM Tourism Intelligence під назвою «Як знайти ділових партнерів і вийти на свій цільовий ринок».
Для того, щоб взяти участь, пройдіть, будь ласка, реєстрацію за посиланням ➡️ https://forms.gle/KMrt6sQUbhAPZVzC8

➡️Хто буде спікером?

Одрі Скотт (Audrey Scott) — стратег із туризму та маркетингу з широким досвідом цифрового маркетингу та розробки турпродуктів. Як співзасновник Uncornered Market, вона понад 10 років працювала з туристичними компаніями та громадськими організаціями. Робота Одрі як радника, письменниці та оратора дозволила їй побувати на всіх континентах та відвідати понад 100 країн. Одрі вважається експерткою з питань сталого туризму та маркетингу, виступаючи на міжнародних конференціях, включаючи ITB Berlin, WTM, WTTC, UNWTO, ATWS та TEDx.

Під час вебінару буде забезпечений синхронний переклад з англійської на українську.
Захід організований Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) разом з Асоціацією Індустрії Гостинності України (АІГУ) за підтримки проєкту USAID EDGE Buy-in Moldova Competitiveness Transition Activity.
Будемо дуже раді бачити кожного з Вас!
Слава Україні 🇺🇦