АІГУ: зустрінемося на міжнародній туристичній виставці UITT-2017!

АІГУ: зустрінемося на міжнародній туристичній виставці UITT-2017!

Асоціація індустрії гостинності України візьме участь в одній з найбільших подій у галузі туризму України – міжнародній туристичній виставці UITT’2017: «Україна – Подорожі та Туризм», яка відбудеться в Києві з 29 по 31 березня.

Протягом цих трьох днів ви матимете змогу ближче познайомитися з діяльністю нашої Асоціації, першими дізнатися про цікаві та унікальні для України проекти, які ми готуємо до запуску найближчим часом, і, звісно, приєднатися до нашої дружної і ефективної команди!

А всі, хто вже в команді Асоціації індустрії гостинності України, можуть відвідати туристичну виставку безкоштовно!

Для того, щоб відвідати виставку, необхідно зареєструватися, перейшовши за посиланням , і отримати іменний бейдж.
Ваш особистий Промокод: 9ZEN .

Уже двадцять третій рік виставка UITT є провідною в Україні. Щорічно вона збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників державних структур і медіа, готельєрів та перевізників.

Регіональні та міські туристичні представництва Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано- Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей цього року презентують найширший спектр туристичних послуг. Така велика кількість пропозицій ще раз доводить, що тенденція до зростання внутрішнього турпотоку зберігається.

Крім того, в програмі виставки анонсовано такі країни і напрями: Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія, Греція, Ізраїль, Марокко, Словаччина, Шрі-Ланка. Вперше серед країн-учасниць буде представлено стенди Албанії, Білорусі, Литви.

UITT’2017 традиційно відбудеться за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Організаторами UITT’2017 є ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Виставка UITT’2017 буде проходити з 29 по 31 березня в Міжнародному виставковому центрі.

Адреса: Броварський проспект, 15, Київ, Україна