Асоціація Гостинності організувала зустріч керівництва ДАРТ з представниками агентства по інвестиціям Молдови та представниками мерії Кишинева.

На зустрічі обговорили плани на 2022 рік щодо розвитку двостороннього туристичного потоку між Молдовою та Україною.

Сьогодні Асоціація Індустрії Гостинності України організувала зустріч керівництва Державного агентства розвитку туризму України з представниками агентства по інвестиціям Молдови (яке відповідає за розвиток туризму) та представниками мерії Кишинева.

Також, у зустрічі взяли участь Сергій Нерпій — представник USAID EDGE в Україні, Молдові та Білорусі, Вікторія Букатару віце-директорка Асоціації внутрішнього і в’їзного туризму Молдови (ANTRIM), Еміліан Дзугаз — директор туркомпанії Tatrabis.md.

На зустрічі обговорили плани на 2022 рік щодо розвитку двостороннього туристичного потоку між Молдовою та Україною.

«Ринок Молдови є один зі стратегічних ринків для України» — зазначив Кирило Домбровський перший заступник Голови Державного агентства розвитку туризму України. Також він нагадав, що президенти України та Молдови цього року неодноразово згадували саме розвиток туризму між нашими країнами як один із пріоритетів співробітництва.

Андрій Кістол, голова департаменту туризму агентства по інвестиціям Молдови заявив, що український ринок  — це пріоритет для турбізнесу Молдови: «Ми готові вже цього року провести інформаційний тур для українських туроператорів в Молдову. Власне, це є ініціативою Асоціації Гостинності та АНТРІМ. Цю ініціативу ми готові підтримати фінансово».

Сергій Нерпій завірив учасників зустрічі в підтримці з боку проєкту USAID EDGE ініціатив щодо двостороннього туристичного потоку: «Нам необхідно запланувати на наступний рік конкретні справи так, як ми це вже зробили в поточному році. Адже цього року було зроблено багато практичних речей: проведено форуми, навчання та презентація турпродуктів Молдови в Україні».

Голова Асоціації Гостинності Олександр Лієв повідомив, що між АІГУ та АНТРІМ існує меморандум про співпрацю який наповнений планом заходів «На темп нашої співпраці не вдалося вплинути навіть ковіду. Ми розпочали роботу між асоціаціями півтора року тому, досягли конкретних результатів та готові до збільшення темпу за участю державних органів України та Молдови. Вже цього жовтня, разом з АНТРІМ ми ознайомимо українських туроператорів з турпродуктами Молдови, а весною ми зробимо презентацію українських турпродуктів для молдовських турфірм»

Нагадаємо, що 8 вересня пройшла презентація турпродуктів Молдови в Києві, яку організували проєкт USAID EDGE та Асоціація Індустрії Гостинності України. Посилання на запис трансляції: https://www.facebook.com/spilkaaigu/videos/178197870989467

А 7 вересня відбулася пресконференція в Укрінформі. Передивитися запис можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=k2_PMW80dnQ&feature=youtu.be

Партнер заходу — Міжнародні Авіалінії України (МАУ)

Інформаційний партнер — Zruchno.travel