Асоціація гостинності представлена на найбільшій туристичній виставці України

Асоціація гостинності представлена на найбільшій туристичній виставці України

Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM’2017 стартував сьогодні в Києві. Цього року у виставці беруть участь компанії з двадцяти восьми країн світу, серед них представлений стенд і Асоціації індустрії гостинності України.

Як повідомили в прес-службі організаторів заходу, цього року Україна презентує свій туристичний потенціал (фольклор, твори мистецтва, історичні пам’ятки, гастрономічні родзинки і т.д.) в новому форматі експозиції – «Ярмарок туристичних дестинацій України».

Під час церемонії відкриття виставки голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності, член правління Асоціації індустрії гостинності України Ганна Романова зазначила, що завдяки спільній діяльності туристичних активів і галузевих керівників країн, які беруть участь в подібних виставках, щороку показники внутрішнього і в’їзного туризму ростуть.

«Збільшується як кількість учасників, так і розміри та якість стендів. А це означає (і статистика це підтверджує), що Україна стає привабливою дестинацією для багатьох країн. А також українські регіони і міста щорічно стають більш успішними в формуванні власного турпродукту», – підкреслила вона.

У вересневій виставці беруть участь компанії з 28 країн світу: Азербайджану, Бразилії, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Литви, Перу, Мальдівської Республіки, Мексики, Словаччини, США, України, Франції, Чехії, Еквадору та інших держав. Україна представлена турактивами двадцяти регіонів країни.

В ході конференцій, які пройдуть в рамках виставки, серед інших, будуть розглядатися питання активізації розвитку екологічного туризму в Україні, використання Інтернет-технологій в сфері туризму.

«Подібні нетворкінги дуже потрібні для України. Ми бачимо стрімкий розвиток внутрішнього туризму через його діджіталізацію, і для цього ми пропонуємо туристичну платформу Zruchno.Travel, яку презентуємо сьогодні в рамках виставки», – зазначив керівник проекту Zruchno.Travel, член правління Асоціації індустрії гостинності України Єгор Стефанович.

UITM’2017 буде проходити з 4 по 6 жовтня на території Міжнародного виставкового центру. Кращі вітчизняні та світові туроператори представлять всі актуальні напрями внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму. На виставці будуть вперше презентувати ті туристичні продукти, які розроблялися на туристичному ринку протягом року: нові програми, нові ціни і тренди.