20 вересня 2021 року відбудеться Перший Міжнародний Українсько-Німецький Форум!

Асоціація Гостинності у партнерстві з Центральною спілкою Українців в Німеччині починає новий проєкт за підтримки Українського культурного фонду із розвитку українсько-німецького культурного туризму.

Німеччина та Україна мають багато спільних віх історії. Ми завдячуємо німецькому народу неоціненним культурно-мистецьким спадком: архітектура деяких українських міст, діячі культури і мистецтва, які зробили внесок у скарбницю творчих здобутків України.
Проте ми маємо і негативні сторінки історії, пов’язані із фашизмом та «червоним терором», які хоч і варто пам’ятати, щоб ніколи не повторити знов, але й маємо створити нові позитивні об’єднавчі змісти заради порозуміння та спільної співпраці країн у майбутньому.
Актуальність проєкту в тому, що він ініціює співробітництво заради спільного створення нових інноваційних продуктів культурно-мистецького туризму, які здатні досягнути порозуміння та миру через партнерство, подорожі, споживання прекрасного й вічного широкою аудиторією обох країн.
📍Вже 20 вересня 2021 року Асоціація Гостинності в партнерстві з Центральною Спілкою Українців в Німеччині проведе Перший Українсько-Німецький Форум «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння».
Ця подія стане поштовхом формування культурно-туристичних продуктів для німецької аудиторії. Захід проводиться за підтримки Українського культурного фонду.
Формат: онлайн, на платформі ZOOM. Під час трансляції буде забезпечено двомовний синхронний переклад.
У форумі візьмуть участь близько 20 спікерів – експертів туристичного напрямку з обох країн.
Тематика Форуму передбачає:
– Дослідження німецької культурної спадщини в Україні;
– Огляд нових туристичних маршрутів в Україні для німецькомовних туристів;
– Основні тенденції німецького туризму в умовах пандемії;
– Нові напрямки українсько-німецької співпраці у сфері туризму.
Якщо Ви бажаєте доєднатися до Форуму як слухач, будь ласка, слідкуйте за новинами на нашій офіційній сторінці заходу у Facebook: First International Ukraine-Germany Forum (@DEkulturUA).
Посилання на сторінку: https://www.facebook.com/DEkulturUA