Асоціація Гостинності відкриває нові можливості з авторитетними німецькими партнерами!

Нещодавно ми підписали Лист про наміри співпраці з авторитетною німецькою діаспорською організацією - Центральна Спілка Українців Німеччини. А також закликаємо представників HoReCa взяти участь у німецькій програмі “Fit for Partnership with Germany” від GIZ де учасники цілеспрямовано готуються до встановлення контактів та економічного співробітництва з німецькими підприємствами.

А тепер все докладно:
🇩🇪🇺🇦 Центральна спілка українців Німеччини (ЦСУН) займається інтеграцією українців у німецьке суспільство, посиленням позитивного іміджу України в Європі. Спілка має представництва в 12 федеральних землях ФРН із 16, налічує понад 300 членів. У 2017 Спілка передала в Україну близько 100 тонн гуманітарної допомоги, зараз у планах Спілки — відкрити Український дім у Берліні.
Виконавча директорка Асоціації Гостинності Анна Романова зазначила, що співпраця з ЦСУН надасть більше перспектив для розвитку українсько-німецького туризму у майбутньому. «Ми вже разом підготували спільний проєкт на туристичну тематику, який подали на конкурс грантових заявок до Українського Культурного Фонду. Сподіваємося проєкт отримає підтримку» — зазначила Романова.
🇩🇪🇺🇦❗️Ще один цікавий проєкт для представників сфери гостинності — це Економічне співробітництво у сфері індустрії гостинності — HoReCa
(онлайн коопераційна сесія з Німеччиною, Follow Up у Німеччині). Проєкт здійснюється за сприяння GIZ.
🌟Програма спрямована на:
• власників та керівників середньої та вищої ланки готелів, готельних комплексів, пансіонатів, мотелів, ресторанів (та подібних закладів), сільського туризму, постачальників продуктів харчування, обладнання, меблів та інших товарів та послуг для сфери HoReCa
🌟Учасники Програми:
1. знайомляться з досвідом роботи німецьких підприємств у цій галузі у висококонкурентному середовищі, з досвідом ефективної організації бізнесу та ефективного використання ресурсів, адже від цього безпосередньо залежить комерційний результат і водночас конкурентоспроможність компанії.
Під девізом «Fit for Partnership with Germany» учасники цілеспрямовано готуються до встановлення контактів та економічного співробітництва з німецькими підприємствами.
2. отримують можливість:
• ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером
• ознайомитися з німецькими компаніями зсередини
• встановити контакти з німецькими компаніями та знайти надійних партнерів
• безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній та придбати необхідне
• набути міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями
• набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами
• стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 21 країни — партнера Програми різних сфер діяльності (більше 15.000).
Мова коопераційної сесії – російська.
⬇️Аплікаційна форма тут: Application Form — Manager Training Programme (managerprogramm.de)
⬇️Це є також у додатку Дія: https://business.diia.gov.ua/…/nabir-ucasnikiv-na…