Чернігівський турактив формує ефективну команду

Чернігівський турактив формує ефективну команду

Чернігівська область входить у ТОП-10 регіонів за кількістю пам’яток культурної спадщини, а також славиться природно-заповідними фондами. Тут зосереджено величезні рекреаційні ресурси, потенціал яких при цьому досі не вміють успішно реалізовувати.

Днями представники бізнесу, влади та громадські активісти, зацікавлені в розвитку туристичної привабливості Чернігівщини, взяли участь у дводенному командно- комунікативному тренінгу-семінарі Асоціації індустрії гостинності України «Формування туристичного активу Чернігівської області».

Серед учасників заходу були провідні готельєри, ресторатори області, представники зеленого туризму:

— представник ГТК «Бреч» Ірина Галушко;

— представник екоготелю «Шишкін» Едуард Дружбін;

— приватний підприємець Сергій Карпачов;

— представник рекреаційного сільського активного туризму у Коропському районі Юрій Кучеров;

— приватний підприємець Сергій Провозін;

— Директор Ніжінського краєзнавчого музею м. Ніжин Геннадій Дудченко;

— менеджер ГТК «Придеснянський» Олена Самотяжко;

— приватний підприємець, журналіст Вікторія Сидорова;

— міський голова Корюківки Ратан Ахмедов;

— директор Агенції стратегічніх комунікацій «Prime media» та прес-центру «Експертна думка» Тетяна Бойко;

— представник Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Олена Костирко;

— доцент кафедри туризму ЧНТУ Ігор Безуглий;

— помічник-консультант народного депутата України, представник підкомітету ВРУ по вопросам розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Денис Крівопалій;

— представник департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олена Купа;

— директор комунального закладу «Менська централізована бібліотечна система» Інна Дудко;

— представники ресторану «Хряк» Наталія Осіковська та Анастасія Лук’янчук;

— директор готелю «Україна» Тетяна Петриченко;

— представник «Юніонтурс» Сергій Сизонов;

— директор Агентства розвитку м. Славутич Аріна Старовойтова;

— представник «Хостел Україна» Віталій Хроленко;

— журналу «BOOM!» Юліана Шалетіна;

— голова «СтрукТур» Артем Струк;

— представник «Кінний двір «Седнівській» Олександр Пінчук;

— Михайлюк Сергій;

— приватний підприємець Олена Ромашко.

Протягом двох днів разом з тренерами – головою Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністром курортів і туризму Криму Олександром Лієвим і доцентом кафедри практичної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Зоєю Гаркавенко – учасники семінару формували єдину ефективну команду, яка й розвиватиме туристичну галузь у регіоні.

Крім того, в рамках тренінгу відбулося обговорення нових підходів до просування туристичного продукту на українському ринку, до якого долучилися народний депутат України Анна Романова, заступник голови – керівник апарату Чернігівської ОДА Наталія Романова, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко.

Отримані під час тренінгу навички і зроблені під час бесід висновки турактив Чернігівщини зможе застосувати вже 6 квітня на туристичному воркшопі Асоціації індустрії гостинності, чого й побажав учасникам тренінгу Олександр Лієв: «Туристичні можливості Чернігівщини колосальні. Реалізувати їх зможе лише сама громада, Туристичний Актив області.

Не мають значення слова про підтримку туризму: «не заперечуємо», «будемо допомагати», «підставимо плече» тощо. Мають значення лише вчинки. Чернігівському Туристичному Активу потрібна тактика малих перемог. Потрібно діяти разом на коротких дистанціях. Це допоможе об’єднатися, так з’явиться взаємна довіра. Результат буде видно одразу, а це надихає.

Наша Асоціація організовує для Чернігівщини воркшоп з туроператорами столиці, і буде це вже 6 квітня. Щиро сподіваюся, що область грамотно використає цю можливість».