Член АІГУ став новим очільником туризму Миколаївщини

Член АІГУ став новим очільником туризму Миколаївщини

Начальником управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА призначено Олександра Максименка.

Активіста з Миколаєва та члена Асоціації індустрії гостинності України Олександра Максименка призначено на посаду начальника управління з питань молоді та туризму. Розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка зачитувалося під час наради, яку було присвячено проблемі знесення молодіжного табору на Кінбурнській косі «Кінбурн кемп». Максименка призначено на цю посаду з випробувальним терміном на три місяці.

Першочерговими задачами новий начальник Управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації назвав формування ефективної команди та провести для неї тренінги з командоутворення.

«Важливо на даний момент доукомплектувати штат, а це 6 посад, а потім провести заходи з командоутворення. Відтак переглянути і сформувати план роботи на цей рік. Максимально включитися в туристичний сезон», – перерахував Максименко.

Він уточнив, що на нові посади буде оголошено відкритий конкурс, проте поки Максименко не бачить потенційних кандидатів.

«З кого вибирати і хто візьме участь, це важливе питання. Держслужба не мотивує талановиту, творчу молодь. Розумію, що багато зусиль треба буде докласти для становлення команди, тому вважаю це першочерговим», – пояснив начальник Управління.

За словами Максименка, туристичний актив Миколаївщини розраховує на підтримку Асоціації індустрії гостинності України (АІГУ) щодо формування грамотної та ефективної команди.

«Мій перший дзвінок на новій посаді був Олександру Лієву (голова АІГУ. – Ред.). Без підтримки Асоціації нам не впоратися», – наголосив Максименко.

Команда Асоціації індустрії гостинності України вітає Олександра Максименка та бажає продуктивної роботи на новій посаді. Ми з радістю допоможемо у формуванні нової команди управління туризму Миколаївщини