Дорогі друзі! Вітаємо вас із Новим 2017-м роком - роком розвитку туризму!

Дорогі друзі! Вітаємо вас із Новим 2017-м роком - роком розвитку туризму!

В індустрії гостинності України задіяно понад мільйон робітників. Це чудові люди, котрі вміють творити добрі враження, а їхнім продуктом є наш настрій.
Люди не чекають на подарунки: вони прагнуть отримати емоцію — посміхнутися, надихнутися, здивуватися. Саме в дивовижному процесі створення емоцій беруть участь усі, хто пов’язав своє життя з туризмом. У 2017-му році всі ми, працівники індустрії гостинності України, маємо об’єднатися задля спільної мети — розвитку туризму! Адже туризм — це не лише складова економіки. Розвиток цієї галузі сприяє порозумінню народів і покращує імідж держави. Обмін культурними цінностями дозволяє нам краще розуміти одне одного. Знання про багатющий спадок цивілізацій — це справжнє джерело натхнення. Якщо поширювати їх правильно, то кількість охочих відвідати нашу країну тільки більшатиме. Асоціація індустрії гостинності України має великі плани щодо розвитку внутрішнього туризму на наступний рік, а реалізувати їх ми можемо спільно! У новому році кожне місто та кожний регіон здобудуть змогу вивести туристичну галузь на новий рівень: ми підготували унікальні освітні програми для кожного напряму туріндустрії і знаємо, як допомогти реалізувати величезний туристичний потенціал України.
Настав час об’єднатися. Ми можемо зробити туризм в Україні однією зі сталих складових економіки, а нашу державу — привабливою та гостинною!
Безперечно, новий 2017-й рік буде успішним і продуктивним, адже разом ми здатні зробити набагато більше, ніж поодинці. Веселих свят і нових досягнень у прийдешньому році!