Фахівці АІГУ розкажуть про тренди гостинності на форумі в Харкові

Фахівці АІГУ розкажуть про тренди гостинності на форумі в Харкові

Сьогодні в Харкові стартував Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі», в якому бере участь Асоціація індустрії гостинності України. У рамках форуму працівники індустрії гостинності отримають змогу обговорити варіанти співпраці з колегами з інших міст і країн та стати цінними партнерами.

Організатори форуму пояснили, що метою проведення заходу є обмін досвідом щодо розвитку туристичної інфраструктури міст і іміджевої політики з іноземними містами- партнерами та міжнародними експертами, теоретиками і практиками туристичної галузі та супутніх послуг.

Модератором однієї з найбільш насичених секцій форуму «Сучасні тенденції гостинності» виступить голова Асоціації індустрії гостинності Олександр Лієв. У рамках цього блоку програми буде обговорено такі теми: — «Сучасні підходи до роботи туристично-інформаційних центрів»; — «Локальні інфраструктурні проекти в сфері туризму»; — «Послуги в сфері гостинності».

Своїм досвідом у галузі індустрії гостинності в рамках зазначеної секції поділяться експерти з Латвії, Чехії, Грузії та Білорусі.

Зокрема, Пантелеймон Клдіашвілі, директор департаменту економічного розвитку Мерії міста Кутаїсі (Грузія), візьме участь в обговоренні сучасних підходів до роботи туристично-інформаційних центрів, Луція Валдхансова, співробітниця Муніципалітету міста Брно (Чехія), виступить в блоці «Локальні інфраструктурні проекти в сфері туризму», а Станіслав Бука, голова сенату Міжнародної Балтійської академії Риги, (Латвія), розповість про нові послуги, які з’являються в галузі індустрії гостинності.