Голова АІГУ Олександр Лієв провів 10-денний вебінар-марафон для Приазов’я.

У заході взяли участь загалом понад 180 учасників з Маріуполя, Мелітополя, Мангуша, Приморська, Кирилівки та Бердянська.

Вебінар проходив у формі онлайн-тренінгу, який був організований за підтримки та на замовлення проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

На онлайн-тренінгу розказали про Дорожню карту розвитку туризму Приазов’я, про те, як працює DMO та як може бути утворено DMO в межах чинного законодавства України.
Для організації тренінгу було використано матеріали та знання, що були отримані під час поїздки в Грузію, яку організовували проєкт USAID EDGE спільно з Асоціацією Індустрії Гостинності України та Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM).
Окрім тренінгових матеріалів, досвідом здобутим під час поїздки поділилися учасники навчального туру з Приазов’я.

Нагадаємо, що з 25-29 жовтня 2021 року був організований навчальний тур, в якому взяли участь представники Приазов’я, а саме:
Оксана Перегудова — Заступниця директора комунальної установи «Бердянський геріатричний будинок» Запорізької обласної ради, депутат Бердянської міської ради
Виктория Галицина — засновниця агрохолдингу, власниця готелю «Азов», депутат Бердянської міської ради
Ольга Шентябина — власниця готелю «Мандарин» та ресторану «Морський Кіт» у Генічеську, членкиня правління Асоціації Гостинності Генічеського Району
Марина Логинова — заступниця голови Кирилівської селищної ради

Презентації, які були на тренінгах можна звантажити тут: https://drive.google.com/drive/folders/1BU05KMK_MtpT9WphJ94kcdPO5jVvjGGl?usp=sharing