Київська область планує розвивати сектор медичного туризму

План заходів з популяризації регіону розробляється спільно з Українською Асоціацією медичного туризму, які є активними членами Асоціації Гостинності.

Як відомо, УАМТ є членом Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму (GHTC – Global Healthcare Travel Council) і представлена ​​в більш ніж 15 країнах.

Заступник голови Київської ОДА Тетяна Щербак підкреслила, що Київської області є, що запропонувати медичним туристам – в регіоні розташована значна кількість медичних і курортних закладів.

«Регіональний підхід дасть змогу розвивати галузь лікувального й оздоровчого туризму і в невеликих містах та курортах, залучати інвестиції, будувати сучасні центри, відкривати нові робочі місця й утримувати медичні кадри від пошуку альтернативної роботи за кордоном. Крім того, СOVID-19 додав ще один напрям, який за прогнозами експертів матиме високий попит протягом ще довгого часу. Це лікувальні та реабілітаційні програми для людей, що хворіють або перехворіли на COVID та мають низку ускладнень», – зазначила вона.

В рамках програми розвитку медичного туризму заплановано проведення Глобального Конгресу Медичного і оздоровчого туризму, міжнародні B2B зустрічі, інфо-тур для українських і зарубіжних провайдерів медичного туризму за українськими клінікам, туристичні екскурсії по місцях, виставка українських і зарубіжних представників клінік, провайдерських компаній, реабілітаційних центрів.