Привабливі туристичні продукти створює Молдова для українських туристів!

Фахівці Асоціації Індустрії Гостинності України провели тренінг для туроператорів, представників турбізнесу Молдови "Рецепти розробки нових туристичних продуктів у Молдові для ринку України".

Понад двадцять туроператорів, представників бізнесу зі сфери гостинності, громадських організацій і асоціацій Молдови взяли участь у тренінгу зі створення клієнтоорієнтованих туристичних продуктів, організованому USAID’s Economic Development, АІГУ і Національною асоціацією туризму Молдови (ANTRIM).

Тренінг повинен стати першим етапом в комплексі заходів щодо розвитку співробітництва України та Молдови в сфері туризму.

Тренінг допоміг молдавським фахівцям зрозуміти, як розробляти конкретні орієнтовані на клієнта туристичні продукти і підготувати їх для презентації потенційним партнерам з Києва. У програмі навчання використовується ряд методик навчання (інтерактивна взаємодія, міні-лекції, майстер-класи, стратегічні сесії і тематичні заняття).

Авторами тренінгу стали консультант USAID, голова Асоціації Індустрії Гостинності України Олександр Лієв і консультант USAID, виконавчий директор АІГУ, народний депутат України (2014-2019 рр.) Анна Романова.

В результаті тренінгу були розроблені кілька туристичних продуктів Молдови, орієнтованих на український ринок, які пізніше будуть презентовані на туристичному воркшопі в Києві. Серед нових продуктів – корпоративні, активні, гастро-винні і романтичні тури в Молдову.

Проведення воркшопу попередньо заплановано на кінець червня 2021 року.

На третьому етапі заходів з просування турпродуктів Молдови на українському ринку планується проведення інформаційних турів в Молдову для ознайомлення і тестування розроблених продуктів.