Німеччина буде одним з пріоритетів в розвитку культурного туризму

Асоціація Індустрії Гостинності України та Центральна Спілка Українців в Німеччині візьмуть участь у створенні оновленої Стратегії розвитку туризму.

Голова Державного агентства з розвитку туризму Маряна Олеськів в коментарі сайту Асоціації Індустрії Гостинності повідомила:

«Ми плануємо розробити оновлення Стратегії розвитку туризму. Нова стратегія буде передбачати серед пріоритетних напрямків Німеччину і саме культурний туризм має велику перспективну для того, що приваблювати німецьких туристів. На підставі Стратегії розробляються програми, і саме програми розвитку туризму між Україною та Німеччиною повинні передбачати створення туристичних продуктів, в тому числі культурних, культурно-мистецьких, оздоровчих та інших. Державне агентство з розвитку туризму готове до співпраці з Асоціацією Індустрії Гостинності України та Центральною Спілкою українців в Німеччині, і залучатиме як для розробки стратегічних документів, так і до програм».

Нагадаємо, що 20 вересня 2021 року відбувся Перший Українсько-Німецький Форум «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння», метою якого є формування партнерства заради стійкого розвитку навколо створення культурно-мистецьких туристичних продуктів «Україна-Німеччина», що сприятиме досягненню порозуміння та миру на рівні широких аудиторій обох країн.

Захід організовано Асоціацією Гостинності в партнерстві з Центральною Спілкою Українців в Німеччині за підтримки Українського культурного фонду.

Відеозапис Форуму: