Розроблена Дорожня Карта розвитку туризму в Приазов'ї!

Основна мета дослідження полягала у створенні ефективної стратегії розвитку індустрії гостинності Приазов’я на наступні десять років.

Над Дорожньою Картою працювала потужна команда найкращих експертів з туризму, фахівців своєї справи. Замовник цього документу Проєкт USAID ERA зміг залучити практиків і науковців, громадських діячів і підприємців, митців і курортологів. Працювати разом було великим задоволенням!

Дорожня Карта Розвитку Туризму Приазов’я на 2021–2030 роки — документ, що окреслює ключові завдання різних гілок влади, бізнесу та громадськості, спрямовані на покращення умов життя як мешканців регіону, так і гостей, туристів, інвесторів через поліпшення бізнес- та інвестиційного клімату, його економічної та культурної привабливості, системи послуг індустрії гостинності регіону.

27 травня о 16:00 відбудеться онлайн-презентація Дорожньої карти!

Презентацію проведуть автори Дорожньої Карти:

Олександр Лієв
Консультант Проекту USAID ERA, Голова Асоціації Індустрії Гостинності України.

Анна Романова,
консультантка Проекту USAID ERA, доктор економічних наук, експертка розвитку туристичної індустрії та конкурентоспроможності територій, виконавча директорка Асоціації Індустрії Гостинності України.

Тетяна Тимошенко,
консультант Проекту USAID ERA, кандидат наук держуправління, Голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму, експерт з питань розвитку громад і територій.

Олександр Файнін,
керівник туристичного сектору Проєкту USAID ERA, експерт з кластерного розвитку туризму, міжнародний радник Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Андрій Тичина,
консультант Проєкту USAID ERA, журналіст, редактор туристичних програм Українського Радіо, головний редактор Національного Туристичного порталу Zruchno. Travel, експерт з туристичних продуктів.

Віолетта Янишевська,
консультант Проекту USAID ERA, лікар, МВА, експерт з медичного та оздоровчого туризму, Президент Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму Global Healthcare Travel Council (GHTC), Президент Української Асоціації Медичного Туризму.

Для участі в презентації зареєструйтесь в Zoom за посиланням:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9uOkJmASQ3-qF593NTMptg?fbclid=IwAR3HyD9IrRrWMlJs0jkOx2QC5P0DKqbVsy9hRjsbj3DZgdsV-PYbZFX1VLc 

Онлайн-трансляція буде вестись на Фейсбук сторінці Асоціації та на сторінці події:

Cторінка події: https://www.facebook.com/events/178905414024914?ref=newsfeed

Фейсбук сторінка Асоціації Гостинності: https://www.facebook.com/spilkaaigu

Дорожню карту можна завантажити тут у PDF-форматі: https://drive.google.com/file/d/1pBDe9dZO4jz98QR1jwYMUUhrBepa4rjk/view?usp=sharing

Команда розробників вірить в успіх Українського Приазов’я!
Приазов’я перспективне — Приазов’я #колоритне — Приазов’я успішне!

Розвиваймо Приазов’я разом!