Правління Асоціації Гостинності організувало вебінар для членів спільноти на тему «Грантові можливості для туристичної галузі у 2021 році».

Для ознайомлення спільноти з грантовими можливостями запросили Мар’яну КОБЕЛЮ, директорку консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН», засновницю Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».

Вебінар традиційно провели на платформі ZOOM з прямою трансляцією на сторінці Асоціації у Фейсбук. Члени Асоціації мали можливість поспілкуватись з експерткою та поставити запитання.
Якщо ви пропустили цей корисний захід, то можете передивитися відеозапис:

На вебінарі члени спільноти дізналися:

  • Які проблеми туристичного бізнесу можна вирішити на грантові кошти;
  • ТОП-10 фондів та грантових програм, які надаватимуть грантову підтримку у 2021 році для туристичної сфери;
  • Які проєкти будуть у фокусі уваги фондів у 2021 році;
  • Рекомендації, як написати хороший грантовий проєкт;
  • Лайфхаки від експертки, яким повинен бути ваш проєкт, щоб ВИГРАТИ грант!

«Насправді, турбізнес та індустрія гостинності в Україні звикали розраховувати лише на себе, ми не дуже активно використовували грантові можливості в той час, як інші галузі країни за 20 років залучили більше ніж 10 мільярдів євро різноманітної допомоги. І я вважаю це упущенням. Грантова підтримка — це не тільки гроші, а ще і сучасні технології та формування вміння якісно формулювати ідеї в проєкти. Наразі галузь гостинності переживає складні часи. Втрати 2020 року найбільші в історії країни. Разом з тим, фонди різноманітної технічної допомоги саме зараз, під час кризи, збільшили бюджети на підтримку галузі гостинності. Ми вже це побачили у 2020 році та вже знаємо про плани підтримка нашої, української галузі туризму з різних фондів і проєктів на 2021 рік. Цим інструментом розвитку і подолання кризи треба активно користуватись. Асоціація всебічно сприятиме нашій спільноті у залученні грантів!» — заявив голова правління Асоціації, Олександр Лієв відкриваючи вебінар.

Довідково:
Мар’яна КОБЕЛЯ
Досвід роботи — понад 16 років по залученню коштів на соціальні, культурні, медіа, громадські та бізнес проєкти. За час практики написано понад 60 конкурентоспроможних та успішних грантових проєктів; проведено понад 100 навчальних заходів для представників бізнесу, влади та громадськості; розроблено та втілено понад 150 фандрейзингових стратегій.
Експертка Українського Культурного фонду.
Авторка YouTube-каналу ЧАС ЗМІН, де розміщуються інтерв’ю з представниками фондів та донорських організацій про актуальні грантові можливості, а також рекомендації експертів на тему «Як отримати грант» для різних сфер.