Тетяна Волинець очолить підрозділ з розвитку туризму і курортів Миколаївщини

Вітаємо учасницю Асоціації з новим етапом в житті! Радіємо за Миколаївщину!

Тетяна Волинець — кандидатка економічних наук, експертка з розвитку туризму, нагороджена відзнакою Міністерства культури України «Почесний працівник туризму України». З 2005-2019 роки очолювала підрозділ з розвитку туризму Херсонської ОДА. У 2019-2020 працювала заступником губернатора Кіровоградщини та опікувалася розвитком туризму. З 2015 року, Тетяна Волинець є активним членом Асоціації Гостинності.

На початку березня, Тетяна Волинець прийняла пропозицію голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма долучитися до розвитку туризму і курортів на Миколаївщині.

«В Миколаївській ОДА наразі потужна команда людей, які розуміються в регіональному розвитку. Микола Марінов, який нещодавно став заступником губернатора з питань туризму, має успішний досвід як в безпосередньо в турбізнесі, так і в державному управлінні галуззю. Тетяна Волинець майже 15 років життя присвятила розвитку курортів українського півдня. Тетяна відома експертка з туризму в Україні. Від Миколаївщини можна очікувати прорив в розвитку курортів вже цього року. Асоціація Гостинності буде всебічно допомагати» — прокоментував призначення голова Асоціації Гостинності Олександр Лієв.

Нагадаємо, що 15 січня 2021 року Миколу Марінова призначили заступником губернатора з питань туризму Миколаївської ОДА.