Туристичний десант АІГУ просуває турпродукт України у Китаї

Туристичний десант АІГУ просуває турпродукт України у Китаї

Українська делегація туроператорів – членів Асоціації індустрії гостинності України перебуває з візитом у Китайській Народній Республіці.

Український туристичний продукт просувають на ринку Китаю представники делегації з України, до складу якої входять туроператори – члени Асоціації індустрії гостинності України, а також заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, голова Комітету Верховної Ради України з питань розвитку туризму, курортів і рекреації Анна Романова та керівник управління туризму Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко. Співголовою делегації став голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.

Уже відбулася зустріч з керівництвом Китайської Національної туристичної адміністрації. Під час зустрічі представники туристичної адміністрації повідомили про те, що 122 мільйони китайських туристів у 2016 році виїхали з країни, щоб подорожувати світом. Це на 13% більше, ніж торік. При цьому було підраховано, що під час подорожей вони витрачають близько $109 млрд.

Народний депутат України і член правління Асоціації гостинності Анна Романова зазначила, що тільки 20 000 громадян Китаю відвідують Україну щорічно.

За словами Романової, на першому етапі співробітництва України з Китаєм необхідно домогтися збільшення турпотоку до 160 000 китайських туристів щороку. Також Анна поінформувала про значну лібералізацію візового режиму України для громадян Китаю, зокрема про зниження вартості візи та змогу оформляти її безпосередньо в аеропортах України.

Відзначимо також, що в програмі візиту делегації в КНР також заплановано зустріч з керівництвом компанії Ctrip (сервіс бронювання та планування подорожей по всьому світу, що охоплює найбільшу аудиторію в Китаї), прес-конференція для профільних ЗМІ та Воркшоп українських і китайських туроператорів для всебічного представлення України як туристичної дестинації на китайському ринку.

Крім того, вже з 12 по 19 червня представники туристичного бізнесу Китаю вирушать з восьмиденною програмою містами України, під час якої відвідають Одесу, Львів, Рівне, Клевань, Житомир та Київ, – ці місця було визначено як найцікавіші для китайського туриста під час форуму туроператорів «Україна – Китай», який відбувся 14 квітня в туристичному бізнес-просторі Асоціації Гостинності.

Підтримку та допомогу в підготовці візиту й організації зустрічей надали: Посольство України в КНР, Генеральне консульство України в Шанхаї, Український дім у Пекіні. Генеральним партнером делегації є “Міжнародні авіалінії України”.

Над реалізацією проекту працюють туроператори – члени Асоціації Гостинності: Туроператор «Київський Супутник», КИЙ АВІА, Туроператор «Фірма Колос», Туроператор Imperial Travel, Туроператор Група компаній Брендберг, Арктур ​​– український туроператор і DMC, Туроператор «Апельсин», Туроператор «New Logic – Бронювання готелів та квитків”, Любосвіт, Чорнобиль ТУР, Туроператор «Флай Чайна», ПП «Ленор».