Туристичний потенціал України презентували в США

Туристичний потенціал України презентували в США

Українська делегація бере участь у міжнародній туристичній виставці New York Times Travel Show, яка проходить цими днями в місті Нью-Йорк (США). Метою участі є налагодження ділових контактів між українськими та американськими туроператорами, а також презентація туристичного потенціалу міст Києва і Львова.

До складу делегації, серед інших, увійшли член правління Асоціації індустрії гостинності, голова підкомітету з питань розвитку туризму Анна Романова; голова управління туризму та промоції Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко, представники компаній JC Travel Ukraine, «Чорнобиль Тур», Cobblestone Freeway Tours і інші.

«Американці щорічно здійснюють в Україну лише близько 130 тисяч подорожей. Тобто громадяни США займають аж 12-е місце серед всіх українських візитерів. Наприклад, молдавани – перше, росіяни – третє. Для багатомільйонної заможної нації, яка любить подорожувати, не потребує віз і дружньо ставиться до України – це крапля в морі», – говорить Анна Романова.

За її словами, в основному американці приїжджають в Україну з діловою метою або щоб відвідати родичів, і поки цей туристичний потік залишається стихійним та некерованим.

«Тому працювати з американським виїзним туристичним гіпер-ринком, виділивши його в пріоритети – Українї просто необхідно», – переконана Анна Романова.

У свою чергу, Антон Тараненко наголосив на необхідності комплексного просування туристичних можливостей України на ринку США і підкреслив, що український стенд на виставці користується великою популярністю.

«Вчора і сьогодні виставку відвідують пересічні американці. Як завжди, на першому місці питання кращого періоду для відпочинку, рекомендації про місця перебування і смачні локації. Американці в більшості своїй планують свою відпустку самостійно. Тому щоденні прямі рейси з Нью-Йорка до Києва для них дуже зручні. За даними МАУ в минулому році потік збільшився майже на 25%.

Квиток в обидва боки коштує 600$ + ще 300-400$ і в тебе неперевершений вікенд в столиці України. Радий що український стенд в цьому році збільшився вдвічі. Запрошую всіх на наступний Travel Show і сподіваюся на велику кількість американців в цьому році», – підкреслив Тараненко.

Варто відзначити, що в 2017 Київ відвідало майже 100 000 американських громадян.