Туристичний воркшоп у Києві зібрав понад 50 учасників

Туристичний воркшоп у Києві зібрав понад 50 учасників

Столичним туроператорам свої нові турпродукти презентували представники туристичних активів Запоріжжя та Івано-Франківщини.

Туристичний воркшоп з представниками турактивів Запоріжжя та Івано-Франківщини завершився в туристичному бізнес-просторі Zruchno.Trevel у Києві. Як повідомив голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв, в організованому Асоціацією заході взяли участь представники більше 50 київських туроператорів.

«Ми хочемо, щоб на вітрині кожного туроператора, крім Туреччини і Єгипту, був і Херсон, і Запоріжжя, і Івано-Франківщина. Для цього треба, щоб була сформульована виразна, економічно вигідна пропозиція для туроператорів», – підкреслив Олександр Лієв.

У вітальному зверненні до учасників заходу керівник Управління туризму КМДА Антон Тараненко зазначив, що Київ є головним постачальником туристів для усіх регіонів країни.

«Хочу зазначити, це дуже класно, що такі події відбуваються в нашому місті. Кияни часто подорожують. І Запоріжжя, й Івано-Франківщина дуже привабливі для столичних туристів. Тому я вам бажаю знайти сьогодні якнайбільше нових можливостей для розвитку», – зазначив Антон Тараненко.

З вітальним словом до учасників заходу за допомогою скайп-зв’язку також звернулася народний депутат України Анна Романова. Вона висловила щиру впевненість у великому потенціалі туристичних активів Запоріжжя та Івано-Франківщини і побажала учасникам плідної співпраці.

Молода команда Управління туризму Запоріжжя представила нову креативну програму розвитку туристичної галузі в місті.

«Запоріжжя – це не лише козацтво і Хортиця, а й індустріальний туризм на «Дніпрогесі» та суперсучасні цехи «Запоріжсталі», прекрасна природа Протолче та багато іншого», – зазначив начальник Управління туризму міста Запоріжжя Сергій Білов.

Представники туристичного активу Запоріжжя, серед яких були турфірми «Всесвіт тур» та Vitan Travel, презентували на воркшопі 10 нових туристичних продуктів.

Представляючи туристичний потенціал Івано-Франківщини, начальник відділу Управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко також відзначив сезонність туризму, динаміку надходжень туристичного збору та необхідність державних інвестицій в туристичну інфраструктуру.

Представники туристичного активу Івано-Франківщини, що представляють турфірми «Еней», «Надія», «Апельсин», «100 стежин», також запропонували присутнім туроператорам близько десяти своїх турпродуктів, серед яких гастрономічні тури, Різдво на Прикарпатті, а також тур «Унікальне Прикарпаття», що включає відвідання давніх місць сили гуцулів, єдиниого в Європі грязьового вулкану та важкодоступних Бухтівецького та Крапелькового водоспадів.

З боку київських туроператорів у воркшопі взяли участь: «Лайм», «Брендберг», Culty Sark, InterSvit, «Імперіал Тревел», Join up, «Кий Авіа», «Патріотичні екскурсії по Україні», Nbproject, ОБЕРІГ-ТУР, Pro Ukraine, ТФ «Синдбад», ФОП Гончарук, Виа Киев, Перше Екскурсійне Бюро, SVIFT TRAVEL, ДНАББ ім. Заболотного, «Фірма Колос», Дарья Тур, ЦТП «Твоя Історія», Ленор, Агенство «Пан-Укрейн», Relax.com.ua, «Країна Ю Ей», «Аттика Тревел Холидейз», Reikartz Travel Ukraine, Атлас Тур, Юля.Тур, mandria.ua, Національний музей українського народного декоративного мистецтва та ін.