У Кирилівці презентували Дорожню Карту розвитку туризму в Приазов'ї

У зустрічі взяли участь місцеві підприємці, члени Асоціації Гостинності, готельєри та ресторатори, керівництво Кирилівської ОТГ та представники Запорізької облдержадміністрації.

До Дня народження Кирилівки презентовано Дорожню Карту розвитку туризму в Приазов’ї на 2021-2030 роки. Спікером заходу був голова Асоціації Гостинності, автор та розробник Дорожньої Карти, консультант проєкту USAID Олександр Лієв.

«Кирилівка має величезну перспективу і нереалізований потенціал. Цього року ми плануємо допомогти Кирилівці збільшити тривалість туристичного сезону. В Дорожній Карті представлена смарт-спеціалізація  регіонів Приазов’я. Так, територія Кирилівської ОТГ визначена як територія сімейного відпочинку. Це визначення передбачає додаткову увагу до об’єктів дитячої інфраструктури, а саме дитячі пляжі, розважальні центри, аквапарки та інше. Крім того, таке визначення вбачає обмеження на проведення заходів, які можуть заважати сімейному відпочинку.

У 2019 році за нашими підрахунками, Приазов’я в цілому прийняло 3 млн туристів. Дорожня Карта передбачає збільшення керованого туристичного потоку на першому етапі на півмільйона відпочиваючих. Заходи щодо збільшення потоку будуть направлені на травень і вересень з метою розширити межі туристичного сезону. Вже у 2023 році туристичний сезон Приазов’я має сягати 5 місяців, 4 з яких — активні» – зауважив під час презентації Олександр Лієв.

Над Дорожньою Картою працювала потужна команда найкращих експертів з туризму, фахівців своєї справи. Замовник цього документу Проєкт USAID ERA зміг залучити практиків і науковців, громадських діячів і підприємців, митців і курортологів. Цей документ є посібником, аналітичним довідником і дорожньою картою з розвитку туризму для людей і організацій, які зацікавлені в успіхах Приазов’я.

«Велика вдячність всім фахівцям, що були залучені в розробці Дорожньої карти. Для нашої території це має величезне значення, адже це перший документ такого масштабу, який не тільки глибоко аналізує існуючу ситуацію в туристичній галузі на території, слабкі та сильні сторони, першочергові та довгострокові задачі й плани, а і визначає покроковий план реалізації поставлених завдань» — підкреслила перша заступниця Кирилівського селищного голови Марина Логінова.

Нагадаємо, що вже наступного тижня, 27 травня, в онлайн-форматі буде презентована дорожня карта «Приазов’я 2030».

Для участі в презентації зареєструйтесь в Zoom за посиланням:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9uOkJmASQ3-qF593NTMptg?fbclid=IwAR3HyD9IrRrWMlJs0jkOx2QC5P0DKqbVsy9hRjsbj3DZgdsV-PYbZFX1VLc 

Дорожню карту можна завантажити тут у PDF-форматі: https://drive.google.com/file/d/1pBDe9dZO4jz98QR1jwYMUUhrBepa4rjk/view?usp=sharing