У скільки обійдеться святкування Дня Закоханих у 10 містах України у 2017 році?

У скільки обійдеться святкування Дня Закоханих у 10 містах України у 2017 році?

Концентрація іскор кохання в повітрі з наближенням Дня святого Валентина зростає. Закохані всього світу шукають оригінальні способи виразити свої почуття. Шоколадні серця, листівки, подушечки та книги, свічки, ароматизовані мила та багато інших товарів приваблюють з полиць супермаркетів та сувенірних магазинів.

Як святкувати день Закоханих? Червоні троянди — незмінний символ палкого кохання, проте Ваша кохана може обожнювати ромашки. Хтось скаже — політ на повітряній кулі! А якщо Ви обоє боїтесь висоти? Кожна пара винаходить свій унікальний спосіб поринути у яскравий вир почуттів.

Дедалі більше закоханих обирають для святкування романтичну подорож в інше місто або навіть державу. Букет троянд, перегляд кінофільму, вечеря в ресторані, ніч у готелі та сніданок у ліжко, — один із сценаріїв такої мандрівки.

Спеціалісти Асоціації Гостинності з’ясували, у скільки обійдеться святкування дня святого Валентина у 10 найбільших містах України у 2017 році.

Найдорожчі міста для святкування — Київ (2477 грн), Дніпро (2016 грн) та Львів (2010 грн). В Одесі, Харкові, Запоріжжі, Маріуполі та Вінниці святкування обійдеться у 1810 грн, 1690 грн, 1688 грн, 1350 грн, 1309 грн відповідно. Найбільш доступними для святкування виявилися міста Кривий Ріг (1224 грн) та Миколаїв (1115 грн). Кохайте, обожнюйте, вітайте та святкуйте!

*Букет квітів із 5 червоних троянд 60 см, відпочинок у готелі 4 зірки з двоспальним ліжком та включеним сніданком, 2 квитки на перегляд кінофільму «50 відтінків темряви» та вечеря у ресторані — середня піца «Маргарита», 2 салати «Цезар» та 2 келихи білого вина українського виробництва (набір послуг та меню не є рекомендацією та безумовно є справою смаку закоханих).