Українське село зароблятиме на туризмі!

Українське село зароблятиме на туризмі!

У Києві відкрилась XXIX агропромислова виставка “Агро-2017”.

Понад півтори тисячі учасників бізнесу, громадського та державного секторів вітали гостей у перший день виставки “Агро-2017”.

Представники зі всієї території України та 15 країн Східної Європи, а саме садибні господарства, фірми сільськогосподарської агротехніки та обладнання, органічних продуктів та продуктів для тваринництва, будинки традиційних ремесел та інші, зустрілись на ефективній платформі для співпраці на українському та міжнародному ринках, впровадження інновацій у всіх сферах агропромислового комплексу під гаслом “Аграрна політика — успіх через партнерство”.

Набирають популярності кластерні об’єднання в аграрному секторі України — ефективні прибуткові та конкурентоздатні моделі стійкого розвитку бізнесу. На виставці були представлені агротуристичний кластер “ГорбоГори” Львівської області, агроекологічний кластер “Медвино” Київської області, агротуристичний кластер “Диканька” Полтавської області, агроекологічний кластер “Фрумушика-Нова” Одеської області, агрорекреаційний кластер “Коблево” Миколаївської області та інші, які результативно об’єднують у своєму складі різні бізнеси для досягнення найвищих прибутків та маркетингових переваг (залучення нових клієнтів, підвищення продуктивності фірм і галузей, здатностей до інновацій та стимулювання нових видів бізнесу).

Сучасні фермери та їх фермерські господарства демонстрували свої можливості для сільського зеленого, агро- та екотуризму на дегустаційних стендах, а відвідувачі виставки знайомилися з особливостями кожного українського регіону, а саме фермерськими харчовими продуктами, фруктами, горілчаними та винними виробами та вже розпочали планувати кулінарні, гастро- та винні тури Україною.

Українське село зароблятиме на туризмі! Можливості для просування туристичного бізнесу, послуги з е-маркетингу, айдентики туристичних проектів, інформаційно- аналітичні послуги, тренінги та семінари для бізнесу та партнерські програми пропонують учасникам та відвідувачам виставки цими днями представники проекту від Асоціації Гостинності — Zruchno.travel.

До зустрічі на виставці на стенді «Департамент науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі»!

* Виставка «Агро-2017» триватиме з 7 по 10 червня з 9.00 до 17.30 за адресою: НК “Експоцентр України”, пр-т Ак. Глушкова, 1. Вхід безкоштовний!