Туристичний форум у Луцьку: нові турпродукти, тренди та перспективи

Туристичний форум у Луцьку: нові турпродукти, тренди та перспективи

Про сучасні тренди внутрішнього туризму розповість Голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв в ході масштабного туристичного форуму West Tourism Forum, який проходитиме 15 червня у Луцькому культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

Активізація роботи туристичного бізнесу і громадських організацій в галузі розвитку туризму в останні роки принесла свої плоди. Практично всі регіони України відзначили значне збільшення надходжень до бюджету від туристичного збору, а в Міністерстві інфраструктури відзвітували про стійке зростання пасажиропотоку, однак це тільки початок шляху – співробітникам індустрії гостинності необхідно постійно розвиватися.

«Багато чого змінюється, але основна зміна – це вимога туриста отримати послугу, не тільки якісну, але і оперативну. Туристичний бізнес може бути дуже прибутковим, але тільки для тих, хто враховує тенденції розвитку і постійно вчиться. Необхідно займатися освітою персоналу, розширювати горизонти і завжди шукати індивідуальний підхід», – говорить Олександр Лієв.

На першому туристичному форумі West Tourism Forum відомі експерти туристичної сфери поділяться найкращими практиками, розкажуть про успішні туристичні проекти і сучасні тренди, презентують унікальні туристичні продукти. Менеджери туристичних центрів, керівники туристичного бізнесу, всі, хто прагне знайти бізнес-партнерів у цій сфері, зможуть обмінятися досвідом, отримати нові ідеї по конкурентоспроможному туристичному продукту та консолідувати свої зусилля для вирішення актуальних питань.

Реєстрація слухачів на West Tourism Forum пройде з 8:30 до 9:45. Відкриє форум його модератор, начальник управління туризму і промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська. О 10 годині 10 хвилин Директор Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку України міста Одеси Іван Ліптуга розповість про тенденції в розвитку туризму, а о 10:55 Директор «Львівського конференц-бюро» Ліна Остапчук поділиться досвідом роботи в діловому туризмі. Після кави-брейка об 11 годині 50 хвилин Голова правління Всеукраїнської Асоціації гідів Яна Гаврилова виступить на тему «Унікальність як перевага». О 12 годині 20 хвилин про тренди туризму 2018 розповість Голова Асоціації індустрії гостинності України, засновник національного туристичного порталу Zruchno.travel, екс-міністр туризму АРК, виконавчий директор ВАТ НСТУ Олександр Лієв. Після перерви на ланч о 14 годині Начальник управління туризму і промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська представить маркетингове дослідження туристичної привабливості міста, а власник місцевого ресторану «Корона Вітовта» Олег Іванюк розповість, чому Луцьк – кулінарне джерело української кухні.

Після закінчення всіх доповідей з 16 до 17 години проходитиме панельна дискусія, а о 17 годині 15 хвилин – підведення підсумків. Вхід вільний. Для того, щоб взяти участь у заході, потрібна попередня реєстрація. Побачимося на форумі!