Увага! Відкрито конкурс для пошуку розробника змін до програми розвитку туризму в Рівненській області!

Рівненська обласна рада у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника змін до програми розвитку туризму для Рівненської області.

У конкурсі можуть брати участь кандидати, що відповідають таким критеріям:

● освіта не нижче магістра, є науковий ступінь та досвід роботи за фахом не менше 10 років;

● є досвід реалізації проектів регіонального розвитку та стратегічного управління в області;

● є досвід розробки регіональних стратегій розвитку, стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад, роботи у складі експертних груп;

● є міжнародний досвід та досвід співпраці з міжнародними донорами;

● є досвід у проведенні соціально-економічного аналізу територій, знання особливостей Рівненської області;

● є власні наукові розробки, дослідження, наукові публікації з проблематики розвитку туризму;

● є підтвердження профільності з проектного менеджменту;

● є досвід співпраці з органами державного управління та місцевого самоврядування;

● є досвід управління роботою команди або проектної групи.

Основними вимогами до змін до Програми розвитку туризму Рівненської області є:

● створення якісного та кількісного реєстру туристичних об’єктів Рівненщини;

● участь Рівненщини у національних туристичних діджитал-платформах та створення цих платформ;

● підвищення рівня кваліфікації, розвиток навичок та вмінь спеціалістів галузі туризму шляхом участі у тренінгах та семінарах.

Не можуть брати участь у конкурсі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування та інші особи, уповноважені на виконання функцій держави, військовослужбовці, поліцейські, судді, посадові особи органів ДФС, прокуратури та інших державних органів влади згідно до Законів України «Про запобігання корупції», “Про державну службу”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус народного депутата України”, “Про статус депутатів місцевих рад”.

При розробці змін до програми розвитку виконавець повинен керуватися нормами діючого законодавства, а саме: законам України “Про державні цільові програми”, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про туризм”, “Про охорону культурної спадщини”, “Про курорти”, “Про музеї та музейну справу”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, постановам Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, “Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року”, указу Президента “Про Стратегію сталого розвитку “Україна — 2020”. Всіх потенційних кандидатів просимо надсилати резюме та мотиваційний лист до 9 червня 2017 року на дві електронні пошти: spilka.aigu@gmail.com та kuropatkina@rada.rv.ua з темою листа: “Виконавець (розробник) змін до програми для Рівненської області”​. Відбір буде здійснено безвідносно до статі, віку та віросповідання, на підставі максимального набору характеристик, необхідних для розробки програми розвитку туризму. В рамках грантової програми Асоціації Гостинності “Підтримка розвитку туризму в регіонах” Рівненська громада визначена бенефіціаром та отримає експертну підтримку. Мета програми: сприяння громадам-бенефіціарам у розробці якісних та ефективних програм розвитку туризму. З умовами грантової програми можна ознайомитися за посиланням: https://aigu.org.ua/grant.html