Увага! Відкрито конкурс для пошуку розробника програми розвитку туризму в Вінницькій області!

Вінницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс на розробника програми розвитку туризму для Вінницької області.

У конкурсі можуть брати участь кандидати, що відповідають таким критеріям:

— вища освіта;

— фахівець у галузі туризму;

— володіння досвідом написання подібних програм проектів та стратегій розвитку для Вінницької області;

— вміння проведення фокус-групового дослідження у туристичній сфері;

— досвід проведення маркетингових досліджень у сфері туризму;

— досвід роботи з грантовими проектами;

— вільне володіння державною мовою.

Не можуть брати участь у конкурсі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування та інші особи, уповноважені на виконання функцій держави, військовослужбовці, поліцейські, судді, посадові особи органів ДФС, прокуратури та інших державних органів влади згідно до Законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус народного депутата України”, “Про статус депутатів місцевих рад”.

При розробці програми розвитку виконавець повинен керуватися нормами діючого законодавства, а саме: законам України “Про державні цільові програми”, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про туризм”, “Про охорону культурної спадщини”, “Про курорти”, “Про музеї та музейну справу”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, постановами Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, “Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року”, указу Президента “Про Стратегію сталого розвитку “Україна — 2020”, Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженою рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 893.

Всіх потенційних кандидатів просимо надсилати резюме та мотиваційний лист до 9 червня 2017 року на електронну пошту: spilka.aigu@gmail.com з темою листа: “Виконавець (розробник) програми для Вінницької області” та в паперових носіях на Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 7 (книжка), 8 поверх, каб. 831, тел. 66-11- 80.

Відбір буде здійснено безвідносно до статі, віку та віросповідання, на підставі максимального набору характеристик, необхідних для розробки програми розвитку туризму.

В рамках грантової програми Асоціації Гостинності “Підтримка розвитку туризму в регіонах” Вінницька громада визначена бенефіціаром та отримає експертну підтримку. Мета програми: сприяння громадам-бенефіціарам у розробці якісних та ефективних програм розвитку туризму. З умовами грантової програми можна ознайомитися за посиланням: З умовами грантової програми можна ознайомитися за посиланням