Визначено перших переможців грантової програми АІГУ

Визначено перших переможців грантової програми АІГУ

Рада правління Асоціації індустрії гостинності України прийняла рішення надати фінансову та експертну підтримку для розроблення програми розвитку туризму чотирьом учасникам грантової програми «Підтримка розвитку туризму в регіонах».

Необхідний стимул до розвитку туризму в своїх регіонах отримають чотири громади:

— Коблевська об’єднана територіальна громада (заявку подав Володимир Паніч від Коблівської сільради);

— Херсонська область (заявку подала Тетяна Волинець від Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності і промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації);

— місто Хотин (заявку подав Микола Головльов від Хотинської міської ради);

— Черкаська область (заявку подав Роман Карманник від Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА).

Деталі подальшої співпраці буде надіслано переможцям листовно. На сьогодні було прийнято до розгляду 54 заявки, проте прийом заявок ще не закінчено: він триватиме до 1 березня 2017 року, а 1 березня буде визначено іще 6 переможців.

Нагадаємо, Асоціація індустрії гостинності України розробила грантову програму «Підтримка розвитку туризму в Україні», щоби сприяти розвитку внутрішнього і в’їзного туризму – генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації і засобу підвищення ефективності економіки дестинацій.

Мета конкурсу – розробити якісні програми розвитку туризму в містах, районах і областях України. Всього 10 громад отримають фінансування для розроблення програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 гривень.