Закликаємо підтримати петицію

Закликаємо підтримати петицію

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України було зареєстровано петицію від Асоціації індустрії гостинності України.
Голова Асоціації Олександр Лієв звернувся до Петра Порошенка з проханням оголосити прийдешній 2017 рік Роком туризму в Україні, а також розробити план заходів із розвитку індустрії гостинності на наступний рік.
«Розвиток індустрії гостинності в Україні не тільки забезпечить збільшення валютних надходжень, створення нових робочих місць, формування ринку збуту товарів вітчизняного виробництва, а й дозволить досягти єдності нації та ефективної взаємодії між регіонами країни. Асоціація індустрії гостинності України просить Вас долучитися до рішення Генеральної асамблеї ООН і проголосити 2017 рік Роком розвитку туризму в Україні, а також спільно з урядом, органами місцевого самоврядування та керівництвом обласних і районних адміністрацій розробити план заходів у рамках проведення Року туризму в Україні», ‒ йдеться в тексті петиції.
Зазначимо, що Генеральна асамблея Організації Об’єднаних націй (ООН) ухвалила оголосити 2017 рік Міжнародним роком сталого розвитку туризму. У резолюції, прийнятій ООН, підкреслено «роль туризму в поліпшенні взаєморозуміння між народами в усьому світі, поширення знань про багату спадщину різних цивілізацій і забезпечення дбайливого ставлення до цінностей різних культур і таким чином зміцнення миру в усьому світі».
Відповідно до умов, указаних на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, петицію мають підписати 25.000 користувачів, після чого її буде розглянуто Адміністрацією Президента.
Члени Асоціації індустрії гостинності України просять усіх небайдужих українців підтримати петицію! Довідкова інформація: Асоціацію індустрії гостинності України створено з метою популяризувати внутрішній і в’їзний туризм в Україні, а також збільшувати конкурентноспроможність туристичної галузі та співпрацювати на регіональному та європейському рівнях.