Заступник голови Скадовської РДА Сергій Павленко: Асоціація гостинності – це наш щасливий шанс

Заступник голови Скадовської РДА Сергій Павленко: Асоціація гостинності – це наш щасливий шанс

Виявляється, що крім Чорного і Азовського морів у Херсонській області є ще й третє море. Воно розташоване у Скадовську і називається Морем цілющого повітря. Ця унікальна пропозиція є особливо актуальною для мешканців великих міст, які навряд чи можуть похвалитися чистим повітрям. Про цю та інші родзинки цьогорічного туристичного сезону розповів заступник голови Скадовської РДА Сергій Миколайович Павленко на Туристичному Воркшопі, який організувала Асоціація індустрії гостинності України.

– Море цілющого повітря – це результат мозкового штурму нашої команди. Оскільки масові відвідування припадають на липень-серпень, то головне завдання – це збільшити сезон і завантажити його рівномірно. До концепції Моря цілющого повітря ми підійшли плавно. Подумали про те, що маємо такого, на що не потрібно витрачати гроші. Насправді воно було завжди: курорт Скадовськ починався як легенева лікарня, у нас справді інше повітря. Воно буквально лікує. Тому концепцію Моря цілющого повітря ми хочемо доповнити візуалізацією. Я припускаю, що це може стати дуже добрим брендом.

– Це один з продуктів, яким може похвалитися турактив Херсонської області. А які ще завдання ви перед собою ставите?

– Ми вирішуємо, який вигляд матиме Скадовський район у найближчі десять років. Крім посадових осіб у складі активу є і представники бізнесу. Надалі ми хочемо перетворити турактив на громадську організацію та надати йому конкретних функцій. Одне з головних завдань – розширити межі сезону. Саме тому на сьогоднішньому воркшопі ми презентували такі тури, які пропонуємо на травень і вересень. До речі, за створення туристичного активу я окремо хотів би подякувати Асоціації гостинності, з якою ми познайомилися на тренінгу в Голій Пристані. Асоціація гостинності – це без перебільшення щасливий випадок для нас. Завдяки їй ми почали співпрацювати з компанією «Київстар», що дозволило відстежити туристичний потік. Тепер ми чітко розуміємо, куди рухатися, як іти і що робити поетапно. Це те, на що ми чекали і чого дуже давно потребували.

– Скадовськ позиціонує себе як оздоровчий курорт, а крім цього є чим дивувати туристів?

– Скадовськ – це історично курортна місцевість і єдиний в області населений пункт зі справді міською інфраструктурою. Маємо в планах реалізувати великий інвестиційний проект «Морські ворота». Це буде сучасний готельний комплекс, і він стане тим орієнтиром, який підтягуватиме під свій рівень інших. Крім того, у нас є унікальний фестиваль дитячих джазових колективів «Джаз над морем». Діти грають джаз так круто, що можуть дати фору деяким дорослим. Мені здається, що таку добру потужну базу можна і треба пропонувати широкій аудиторії. Завдяки Олександру Лієву в нас вже є контакти і пропозиції. Поки вони не сформувалися в пакет, але є воля і бажання, тому вони мають покласти початок.