НОВИНИ

Тренінг проходить за підтримки програми Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» для представників Бахмуту, Лиману, Святогірську, Краматорську, Константинівки, Покровську, Добропілля
Як зробити тур Україною унікальним та чим привабити туриста до звичайного екскурсійного маршруту, розповідає член правління Асоціації Індустрії Гостинності України, відомий журналіст і експерт турбізнесу Андрій Тичина.
«USAID з гордістю підтримує партнерство, встановлене між Національною асоціацією в’їзного туризму Молдови (ANTRIM) та Асоціацією Гостинності України, офіційно закріплене в Меморандумі про взаєморозуміння на початку поточного року» — заявив Майкл Джонс.
Для ознайомлення спільноти з грантовими можливостями запросили Мар’яну КОБЕЛЮ, директорку консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН», засновницю Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».
Нещодавно ми підписали Лист про наміри співпраці з авторитетною німецькою діаспорською організацією — Центральна Спілка Українців Німеччини. А також закликаємо представників HoReCa взяти участь у німецькій програмі “Fit for Partnership with Germany” від GIZ де учасники цілеспрямовано готуються до встановлення контактів та економічного співробітництва з німецькими підприємствами.
Не пропустіть цей корисний вебінар! Щоб допомогти членам Асоціації успішно залучати гранти та фінансову допомогу ми запросили експертку з грантів Мар’яну Кобелю.
Весь рік, щомісячно ми будемо проводити вебінари та відео-лекції для членів Асоціації. Загалом цього року буде проведено 24 вебінари.
Асоціація продовжує зростати! Протягом січня нашу спільноту поповнили 31 фізична особа, 18 неприбуткових організацій та 14 бізнесів. Всім новим учасникам адміністрація Асоціації традиційно відправила поштою сертифікати та приємні подарунки.
Український туристичний бізнес має гарні перспективи для росту, де туризм та готельно-ресторанна справа виступають одними з головних стимулів зайнятості населення України. Проте досі немає чітко сформованої та зрозумілої туристичної пропозиції, яку можна запропонувати нашим туристам, що є дуже великою проблемою в туристичній галузі.
Херсонська обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують продовження конкурсу з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Херсонської області.
Хмельницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Хмельницької області.
Запорізька міська рада у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму ​для міста Запоріжжя.
Рівненська обласна рада у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника змін до програми розвитку туризму для Рівненської області.
Херсонська обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Херсонської області.
Вінницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс на розробника програми розвитку туризму для Вінницької області.