Захід організований Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) разом з Асоціацією Індустрії Гостинності України за підтримки проєкту USAID EDGE.
Такі тренінги проходять за підтримки програми Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» для громад Маріуполя, Мангуша, Мелітополя, Кирилівки, Приморська та Бердянська.
Експерти Асоціації Гостинності у рамках проєкту за підтримки Українського культурного фонду визначили індекс розвитку культурного туризму курортних територій Приазов’я. Маріуполь, який цього року став «Великою культурною столицею» країни, посів перше місце.
Захід проходив для представників місцевого бізнесу та місцевих державних адміністрацій України. Також до участі у навчальному турі долучилось Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ)
Експерти Асоціації Гостинності розробили методологію оцінки розвитку культурного туризму дестинацій. Методика була розроблена та апробована у рамках проєкту «Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії, який реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.
Крім безпосереднього знайомства з молдовськими турпродуктами, учасники інфотуру мали офіційну зустріч з Державним агентством інвестицій Молдови та поспілкувалися зі своїми молдовськими колегами.
Експерти АІГУ розробили методологію, провели масштабне наукове дослідження та напрацювали чіткі рекомендації для центральної та місцевої влади, а також для донорів. Все це увійшло в Аналітичний звіт «Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії»
На жаль, стан більшості музеїв, та й музейної справи в Україні загалом, не відповідає сучасним стандартам. Це стосується не лише аварійних будівель, нудних «радянських» експозицій, застарілих форм роботи з відвідувачами та відсутності додаткових послуг. Надзвичайно низьким є також рівень доступності українських музеїв. І йдеться тут не про цінову, а про фізичну та інформаційну доступність для відвідувачів різних категорій – людей з інвалідністю, маломобільних людей тощо.
Про це під час пресконференції на тему: «Презентація турпродуктів Молдови в Києві» повідомив голова Асоціації індустрії гостинності України, консультант проєкту USAID EDGE Олександр Лієв.
Асоціація Гостинності у партнерстві з Центральною спілкою Українців в Німеччині починає новий проєкт за підтримки Українського культурного фонду із розвитку українсько-німецького культурного туризму.
Захід відбудеться у приміщенні Укрінформу в Києві, але буде також транслюватися на сайті та YouTube-каналі Укрінформу, і на сторінці Асоціації Гостинності у Фейсбук.
У зустрічі взяли участь місцеві підприємці, члени Асоціації Гостинності, готельєри та ресторатори, керівництво Кирилівської ОТГ та представники Запорізької облдержадміністрації.
Тренінг проходить за підтримки програми Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» для представників Бахмуту, Лиману, Святогірську, Краматорську, Константинівки, Покровську, Добропілля
Фахівці Асоціації Індустрії Гостинності України провели тренінг для туроператорів, представників турбізнесу Молдови «Рецепти розробки нових туристичних продуктів у Молдові для ринку України».
Як зробити тур Україною унікальним та чим привабити туриста до звичайного екскурсійного маршруту, розповідає член правління Асоціації Індустрії Гостинності України, відомий журналіст і експерт турбізнесу Андрій Тичина.
На зустрічі взяли участь голова Кирилівської селищної ради, місцеві підприємці, члени Асоціації Гостинності, готельєри та ресторатори, представники з місцевих ЗМІ та місцевих ОТГ.
З програмою «Еразмус для молодих підприємців» познайомили координаторка проєкту «ERASMUS FOR YOUNG ENTERPRENEURS» Ксенія Чумакова та проректор з міжнародної діяльності університету ім. Альфреда Нобеля Тамара Іщенко.
Українська Асоціація Медичного Туризму (УАМТ) провела маштабний міжнародний форум, на якому експерти надали чіткі рекомендації з розвитку медтуризму (ВІДЕО)
«USAID з гордістю підтримує партнерство, встановлене між Національною асоціацією в’їзного туризму Молдови (ANTRIM) та Асоціацією Гостинності України, офіційно закріплене в Меморандумі про взаєморозуміння на початку поточного року» — заявив Майкл Джонс.
Для ознайомлення спільноти з грантовими можливостями запросили Мар’яну КОБЕЛЮ, директорку консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН», засновницю Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».
Команда Миколаївської ОДА визначила туризм і курорти як пріоритетний напрямок та вже підтвердила це реальними діями. Асоціація Гостинності вітає це та підтримує!
Нещодавно ми підписали Лист про наміри співпраці з авторитетною німецькою діаспорською організацією — Центральна Спілка Українців Німеччини. А також закликаємо представників HoReCa взяти участь у німецькій програмі “Fit for Partnership with Germany” від GIZ де учасники цілеспрямовано готуються до встановлення контактів та економічного співробітництва з німецькими підприємствами.
Не пропустіть цей корисний вебінар! Щоб допомогти членам Асоціації успішно залучати гранти та фінансову допомогу ми запросили експертку з грантів Мар’яну Кобелю.
Асоціація продовжує зростати! Протягом січня нашу спільноту поповнили 31 фізична особа, 18 неприбуткових організацій та 14 бізнесів. Всім новим учасникам адміністрація Асоціації традиційно відправила поштою сертифікати та приємні подарунки.
Український туристичний бізнес має гарні перспективи для росту, де туризм та готельно-ресторанна справа виступають одними з головних стимулів зайнятості населення України. Проте досі немає чітко сформованої та зрозумілої туристичної пропозиції, яку можна запропонувати нашим туристам, що є дуже великою проблемою в туристичній галузі.
Херсонська обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують продовження конкурсу з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Херсонської області.
Хмельницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Хмельницької області.
Запорізька міська рада у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для міста Запоріжжя.
Рівненська обласна рада у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника змін до програми розвитку туризму для Рівненської області.
Херсонська обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Херсонської області.
Поїздка групи туроператорів АІГУ до Китаю була дуже успішною: український туристичний продукт, презентований у Китаї, викликав інтерес великих туроператорів КНР.
Вінницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс на розробника програми розвитку туризму для Вінницької області.